Finské roubené domy Ecoholzhaus

Finské roubené domy jsou zárukou kvalitního, ekologického, úsporného a zdravého bydlení. Finské domy představují dřevěné sruby, které jsou vyráběny ve skandinávském stylu ze severské borovice. Tento strom právem přispívá k pozitivním vlastnostem finských dřevostaveb. Severské borovice rostou pomalu v drsném prostředí skandinávských lesů. Nedlouhá sezóna růstu je právě ten důvod, který dřevo dělá vysoce odolným s dlouhou životností. Finské roubené domy ze severské borovice splňují veškeré jakostní normy a zaručují zdravé a útulné bydlení. Ecoholzhaus patří mezi přední výrobce těchto oblíbených dřevostaveb. Vždy se soustředí na přání klienta a snaží se mu při návrhu a stavbě domu vždy vyjít maximálně vstříc. Široká kolekce finských domů vás může inspirovat a pomoci s představou toho vašeho vysněného bydlení. 

Finské roubené domy se staví v klasickém skandinávském designu, stejně tak i v moderním a třeba i netypickém stylu. Všechny finské domy mohou být navrženy na míru zcela na přání majitele domu. Skvěle vypadají velká okna, která vás přibližují k přírodě a zajišťují mnoho světlá v celém domě. Finské roubené domy také dobře působí v kombinaci s kamenem. Finské roubené domy se nejčastěji ponechávají v přirozeném dřevěném designu, ale výjimkou nejsou ani bílé finské domy, které působí velmi elegantně. Veškeré modely domů mohou být zcela přizpůsobeny vašim preferencím, protože individuální design je právě specialitou Ecoholzhaus. Finské roubené domy se zdaleka nehodí pouze do horských oblastí. I mnoho Pražanů spokojeně žije právě v těchto nízko energetických dřevostavbách. 

Skandinávský design je již dlouho velice oblíbený i v naší republice. Přirozené materiály kombinované s prosklenými velkými plochami zaručují zase o trochu významnější blízkost k přírodě. Finské roubené domy zaručují každý den zasazený do hřejivé a klidné nálady. Finské roubené domy mohou a nemusí být zcela ze dřeva také interiér. Kombinujte trámy, sloupy, nechte si vyrobit i stylový nábytek na míru a nebojte se zapojit svou fantazii a vaše nejtajnější představy. Finské roubené domy představují tradiční a zároveň moderní formu bydlení, která se hodí do jakéhokoliv prostředí. Kontaktujte Ecoholzhaus a váš sen o krásném, útulném a ekologickém bydlení se může začít plnit. Sdělte architektům své představy a už jen konzultujte návrhy, které vám rychle a ochotně připraví.